KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17004217

nr 1700 4217

Teckning

Oidentifierad konstnär. Signerad, gård, 1853,28x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:51:31